Małe przytulne mieszkanko

Zakopane to miejsce, w którym na pewno nie będziemy się nudzić o żadnej porze roku. Na pewno jednak zima jest tutaj bardzo szczególna. Warto zatem w tym okresie nie tylko zastanowić się nad przyjazdem do Zakopanego, ale jak najbardziej warto jest pomyśleć nad zakupem własnego mieszkania w tym miejscu, w tej górskiej miejscowości.

Ofert w tym względzie mamy bardzo wiele, aczkolwiek my w sposób szczególny będziemy chcieli wskazać na ofertę firmy Primonieruchomości. Tutaj mówimy o wielu opcjach, o wielu mieszkaniach, o wielu różnych możliwościach. My w sposób szczególny chcemy wskazać na jedno z mieszkań znajdujących się w bogatej ofercie, na mieszkanko położone w dzielnicy Ciągłówka. Jest to mieszkanie jednopokojowe, niewielkie, aczkolwiek na pewno należy o nim mówić jako o bardzo przytulnym. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, posiada salon z kominkiem oraz aneksem kuchennym, posiada bardzo przytulną sypialnię, a także należy zwrócić uwagę na łazienkę posiadającą wannę z hydromasażem oraz na oddzielną saunę. Na dodatek również w tym mieszkaniu mamy do dyspozycji swój własny balkon ze wspaniałymi widokami na piękne, majestatyczne Tatry.

Jeśli chodzi o odległość od centrum miast, od słynnego deptaka Krupówki, to mamy około 25 minut spokojnym spacerkiem wzdłuż potoku Cicha Woda, a tym samym na pewno nie jest daleko. Bez wątpienia jest to jedna z tych bardziej ciekawych propozycji związanych z zakupem własnego mieszkania w Zakopanem.

Dodajmy także, że za pośrednictwem firmy możemy nie tylko zakupić owo mieszkanie, ale ponadto również możemy skorzystać z możliwości wynajmu tego mieszkania innym chętnym na pobyt pod Tatrami, na pobyt w Zakopanem. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie jedna z wielu propozycji owej firmy, ponieważ w swojej ofercie posiada ona znacznie więcej. Możemy z tym wszystkim zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej – nieruchomości Zakopane. Tam na pewno warto zajrzeć i warto skorzystać.