Niektórzy z nas zapewne wiedzą o tym, że istnieje coś takiego jak zakłady bukmacherskie.

Być może dla wielu osób jest to dosyć kontrowersyjny sposób na zarabianie, ale wiele osób się na to decyduje. Jak by nie patrzeć jest to po prostu hazard, a zatem trzeba uważać, aby nie narobić sobie długów czy kłopotów. Jednak, jeśli potrafimy dobrze i rozważnie zarządzać naszym budżetem to jak najbardziej możemy wygrać wręcz wielkie pieniądze – tym bardziej, jeśli korzystamy z promocji i bonusów powitalnych u bukmacherów.

Coś dla nowych graczy

Jak możemy się domyślać jest to coś przeznaczonego tylko i wyłącznie dla nowych graczy. Na ten moment to Betclick ma najlepszy bonus powitalny, ponieważ możemy zagrać tam kupon bez ryzyka do 550 zł. Oznacza to, że jeśli tyle postawimy na naszym pierwszym kuponie i ostatecznie będzie on przegrany to bukmacher zwróci nam te pieniądze na nasze konto bonusowe. Jednak teraz zapewne wiele osób zastanawia się nad tym w jaki sposób trzeba utworzyć konto, aby otrzymać taki bonus powitalny? Jak się okazuje nie ma tak naprawdę w tym nic trudnego, bo przy rejestracji wystarczy tylko w odpowiednie pole wpisać specjalny kod.
Jak utworzyć konto u bukmachera?

Tworzenie konta

Przy tworzeniu konta w Betclick musimy w pierwszej kolejności podać nasze podstawowe dane osobowe. Jeśli już to zrobimy to teraz jest czas na wpisanie specjalnego kodu, który umożliwi nam otrzymanie bonusu. Warto wspomnieć jeszcze o tym, że dopóki nie zweryfikujemy całkowicie naszego konta to łączna suma zakładów będzie wynosić maksymalnie 5000 zł. Po przekroczeniu tej kwoty dalsze granie będzie możliwe tylko po pozytywnej weryfikacji, czyli wysłaniu skanu dowodu osobistego i podaniu konta bankowego. Być może niektórzy obawiają się tego etapu, ale jest to jak najbardziej w pełni bezpieczne i możemy być pewni, że nikt więcej poza bukmacherem nie będzie miał dostępy do naszych danych osobowych. Pod tym linkiem możemy przeczytać więcej na temat samej gry: betclic kod promocyjny. Założenie konta nie jest niczym skomplikowanym.