Opoczno to firma będąca jednym z liderów w produkcji płytek ceramicznych przeznaczonych do pokrywania różnego rodzaju powierzchni ściennych oraz podłogowych w domach i mieszkaniach.

Bardzo często w asortymencie tej firmy dostępne są płytki przeznaczone do użytkowania w łazienkach, kuchniach albo innych wnętrzach. Na rynku regularnie pojawiają się coraz nowsze kolekcje płytek tego producenta, które charakteryzują się trwałością oraz bardzo atrakcyjnym wyglądem dopasowanym do różnych stylizacji i wymagań użytkowników.

Opoczno Cristallo – podstawowe informacje

Cristallo – co warto wiedzieć o tych płytkach?

Do grona godnych polecenia produktów marki Opoczno zalicza się płytki zaliczane do kolekcji Cristallo. Są to produkty charakteryzujące się ponadczasową stylizacją marmurową. Prezentują one wzór kamienia z szarymi żyłkami na neutralnym, białym tle. Satynowe wykończenie sprawia, że materiał prezentuje się jeszcze bardziej naturalnie. Można go połączyć z płytkami posiadającymi dębowe wykończenie stylizowane na drewno. Zastosowanie takich płytek sprawia, że łazienka będzie nie tylko estetyczna, ale również bardzo przytulna.

Biały i elegancki wzór kamienia sprawia, że pomieszczenie wygląda świeżo. Jest to neutralna barwa dopasowana do różnych elementów wyposażenia oraz dekoracji łazienek czy też innych wnętrz. Oprócz płytek gładkich, istnieje możliwość korzystania z płytek strukturalnych z poziomymi paskami, które można wykorzystać na wybranych fragmentach ścian. Dzięki wykorzystaniu tej metody można nadać pomieszczeniu odpowiedniej lekkości.

Produkty opisywane hasłem cristallo opoczno płytki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, obciążenia, szkodliwą wilgoć czy też inne niekorzystne czynniki. Są one łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu w higienicznej czystości. Na szczęście produkty wchodzące w skład kolekcji Cristallo są dostępne w ofertach wielu stacjonarnych oraz internetowych sklepów z materiałami remontowymi oraz wykończeniowymi.