Mogłoby się wydawać, że skoro mówimy o domku dla Vip-ów, to tym samym mamy na myśli coś wyjątkowo eleganckiego, a zarazem również bardzo drogiego. Nic bardziej mylnego, a na pewno nie w opisywanej tutaj sytuacji.

Domek z bali Vip to jeden z pięciu obiektów stanowiących tak zwane Elkowe domki. Mowa jest z jednej strony o bardzo bogatym wyposażeniu, dużym stopniu wygody, ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że położone w Zakopanem Elkowe domki posiadają bardzo wygórowane ceny za ich wynajem. Każdy z obiektów jest przeznaczony dla ściśle określonej ilości osób. Płaci się za wynajem domku, a więc przy maksymalnej ilości osób pobyt nie można na pewno nazywać drogim. Przykładem jest ów Domek z bali VIP.

Przeznaczony jest on dla maksymalnie ośmiu osób, a maksymalna cena za jego wynajem to 600 złotych na dobę, aczkolwiek to zależy w głównej mierze od daty. To naprawdę wysoki stopień komfortu, gdyż w domku tym mamy umieszczonych aż trzy sypialnie z bardzo wygodnymi łóżkami.

Nie ma zbyt daleko do centrum miasta, do Krupówek, ale z drugiej strony także musimy wskazać na to, że domek ten jest położony w bardzo spokojnej dzielnicy miasta. To, na co należy także zwrócić uwagę, to dodatkowe wyposażenie, jakim jest w tym miejscu sauna fińska. Jeśli chodzi o wyposażenie, to warto także zwrócić uwagę na inne elementy jak telewizor plazmowy, telewizja satelitarna, kanapa czy też bezprzewodowy internet.

W obiekcie tym mamy oczywiście w pełni wyposażony aneks kuchenny. Zakopane jest miejscem, w którym mamy do czynienia z sezonem przez cały rok. W tym miejscu nie można się nudzić, w tym miejscu mamy do czynienia z bardzo liczną ilością atrakcji turystycznych. Warto jednak zadbać także o odpowiedni obiekt noclegowy. Pod adresem internetowym domek Zakopane mamy do czynienia z doskonałym przykładem obiektu noclegowego spełniającego wszelkie wymagania turystów. Tam mamy umieszczony opis każdego z drewnianych domków znajdujących się w ofercie.