Kiedy wybieramy się na ślub nie możemy zapominać o prezentach, w naszej tradycji utarło się aby podarować coś państwu młodym.

Oczywiście wiele osób wręcza po prostu pieniądze w kopertach, państwo młodzi mogą przygotować sobie specjalne pudełka na koperty. Oczywiście możemy zamówić różne rodzaje, z pewnością pudełko na koperty będzie ciekawym rozwiązaniem.

Pudełka na życzenia od gości zaproszonych na ślub

Dyskretne pudełka na koperty weselne

Kiedy wręczamy państwu młodym kwiaty oraz prezent, może być to koperta często nie wiedzą co z nimi zrobić, gdzie je trzymać w czasie składania życzeń. Dlatego też pudełko będzie w tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem, pozwoli uniknąć kłopotliwych sytuacji. Naturalnie możemy wybrać pudełka z różnymi nadrukami, może być to napis „Serdecznie Dziękujemy”, mogą posiadać różne kolory, ozdoby, oczywiście będziemy mogli zbierać w nie także kartki z życzeniami od gości weselnych.

Z pewnością będzie to bardzo dobry pomysł na dyskretne przyjmowanie kopert z życzeniami od gości weselnych, z pewnością podczas składania życzeń może trzymać je świadek, mogą być to pudełka o wielkości około 25 czy 30 cm. Najczęściej wykonane są z grubej usztywnionej tektury, mogą być polakierowane, mogą posiadać różne wzory, często na pudełku może znaleźć się grafika przedstawiająca dwoje państwa młodych. Pudełka na koperty weselne możemy zamówić przez internet, na stronach internetowych firmy zajmujących się sprzedażą różnych dekoracji oraz zaproszeń będziemy mogli zobaczyć dostępne wersje, wybrać pudełko która będzie najbardziej nam odpowiadało.

Oczywiście pudelka na koperty weselne będziemy mogli zamówić w firmie poligraficznej która wykona dla nas także zaproszenia na zamówienie, możemy zamówić także wiele innych dodatków, dekoracji weselnych które z pewnością ożywią każdą imprezę. Możemy wybrać ciekawe zaproszenia, mogą być to sztywne kartoniki, które mogą być także zabezpieczone cienką warstwą folii, mogą posiadać grafikę przedstawiającą obrączki, państwa młodych, zaproszenia które będą kojarzyły się jednoznacznie ze ślubem.