Obecnie w dziedzinie stomatologii estetycznej wykorzystanie nowoczesnych materiałów pozwala na wykonanie trwałych implantów, oczywiście mogą być to implanty zębów które nie będą odróżniały się od naszych pozostałych zdrowych zębów.

Możliwe jest także wyrównanie zębów za pomocą specjalnych aparatów, czy też korygowanie różnego rodzaju problemów związanych z żuchwą czy też naszą szczęką.

Profesjonalne usługi z zakresu stomatologii estetycznej

Uzupełnianie ubytków w jamie ustnej

Na pewno doskonałym rozwiązaniem są implanty, które są w stanie zastępować nasze wcześniejsze zęby. Nie będą się odróżniały one od naturalnych zębów. Przed ich wykonaniem wykonuje się dokładne zdjęcia naszego uzębienia, aby było wiadomo jak takie implanty powinny wyglądać. Z pewnością implant, musi posiadać miejsce mocowania, tak samo jak nasz wcześniejszy ząb. Tego rodzaju korzeń, musi być bardzo mocny, aby utrzymał ząb na swoim miejscu. Po umieszczeniu korzenia, można w następnej kolejności odbudowywać koronę zęba. Pacjent, u którego jest zakładany takiego rodzaju implant, musi posiadać mocne kości aby możliwe było solidne założenie. Na pewno jest to doskonały pomysł, dla osób, które troszczą się o swój wygląd. Obecnie implanty spełniać mogą swoją funkcje zaraz po jego założeniu.

W chirurgii dentystycznej wykorzystuje się sporo różnego rodzaju technologii, z pewnością często oferowaną czynnością jest leczenie kanałowe, dzięki czemu, można naprawić zepsute zęby. Tego rodzaju zabieg, jest szansą na całkowite wyleczenie zęba, który będzie nam służył do końca życia. W wielu przypadkach trzeba będzie wstrzyknąć znieczulenie w miejsce, w którym będziemy wykonywani leczenie tą metodą. Głębokość ingerencji, sprawia, że leczenie kanałowe może sprawiać duży ból. Celem leczenia, jest oczyszczenie kanaliku z bakterii, wówczas zapobiegniemy przenoszeniu się zapalenia, w naszej jamie ustnej.

Jeżeli poszukujemy więcej informacji na temat stomatologii estetycznej, możemy znaleźć je na stronie https://www.neodentica.pl/cennik/. Jest to strona internetowa profesjonalnej kliniki dentystycznej w Łodzi.