Coraz trudniej znaleźć dobrą pracę.

Coraz więcej osób zakłada własne strony internetowe, aby przynosić gotówkę. Jednak zazwyczaj wymaga to pewnej wiedzy na temat projektowania stron internetowych. Zapewnisz sukces swojej firmy, jeśli zastosujesz udostępnione tutaj techniki projektowania stron internetowych.Użyj JavaScript, aby umieścić niestandardową czcionkę na swoich stronach internetowych. Biblioteki, takie jak Typekit i Google Web Fonts, ułatwiają umieszczanie ezoterycznych czcionek na stronach internetowych, nawet jeśli większość odwiedzających nie ma tych czcionek na swoich komputerach. Działa poprzez osadzenie samej czcionki w JavaScript, dzięki czemu może być dekodowana przez klienta w locie.Unikaj używania ramek. Większość witryn porzuciła własne ramki, ponieważ dostępne stały się lepsze alternatywy, ale nadal istnieją witryny, które zostały uwięzione w 1996 roku. Alternatywy dla ramek nawigacyjnych obejmują panele nawigacyjne o stałej pozycji, umożliwiające nawigację w wielu obszarach (np. po lewej i na dole). lub uproszczenie struktury strony, aby linki nawigacyjne nigdy nie były daleko.Podziel długie bloki tekstu. Ogromna fala tekstu nie jest konieczna w żadnej witrynie, zwłaszcza gdy można ją podzielić za pomocą obrazów, a nawet podzielić na różne strony. Spraw, aby projektowanie stron internetowych stało się drugą naturą dzięki tej radzie

Znudzeni widzowie tylko sprawią, że odejdą, więc staraj się, aby wszystko było tak proste i świeże, jak to tylko możliwe.Unikaj tworzenia kontrolek interfejsu użytkownika (UI), które wprowadzają w błąd odwiedzających.

Te elementy sterujące obejmują elementy, widżety i inne elementy, które tworzą interaktywne środowisko, takie jak łącze, lista rozwijana lub przycisk. Nie chcesz, aby odwiedzający myśleli, że kliknięcie podkreślonego słowa lub frazy, na przykład, doprowadzi do nowej strony, jeśli nie jest ona w rzeczywistości połączona z czymś innym. Kiedy użytkownicy oczekują, że coś działa w określony sposób, a tak nie jest, są bardziej skłonni założyć, że coś jest nie tak z Twoją witryną i opuścić witrynę.Jeśli chcesz, aby odwiedzający Twoją witrynę spędzali w niej jak najwięcej czasu, postaraj się, aby tekst był łatwy do odczytania. Jednym z najczęstszych błędów projektowych jest używanie tła graficznego z wzorami lub ciemnymi kolorami; połącz to z równie mrocznym tekstem i masz przepis na katastrofę. Jeśli tekst nie będzie jasny i łatwy do odczytania, Twoja witryna nie odniesie sukcesu.Aby pomóc Ci zaprojektować witrynę, która będzie łatwa do odczytania wszystkich informacji, upewnij się, że strony nie są zbyt szerokie. Jeśli strony nie są zbyt szerokie, zmieszczą się na ekranach większości ludzi. Jeśli strona jest zbyt szeroka, część cennych informacji może zostać pominięta.Zapoznanie się z Photoshopem i używanie go od samego początku projektowania stron internetowych może poprawić wyniki, które osiągasz już od pierwszego dnia. Photoshop lub inne podobne programy mogą szybko awansować na arenę zawodową. Kiedy pracujesz bez czegoś podobnego do Photoshopa, stworzy to bardziej stromą krzywą uczenia się projektowania i wydłuży czas potrzebny do osiągnięcia twoich celów.Twoje treści powinny być przydatne i interesujące. Chociaż wygląd Twojego projektu jest ważny, odwiedzający nie wrócą, jeśli nie ma treści wartych przeczytania. Przydatne, pouczające treści, które odpowiadają tym, czego szukają odwiedzający, zapewnią ciągły wzrost liczby odwiedzających.Upewnij się, że logo Twojej firmy jest dobrze zaprojektowane i widoczne na każdej stronie Twojej witryny. Twoje logo jest kluczowym elementem Twojej marki i powinno być jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie widzą, gdy przechodzą do Twojej witryny. Jeśli nie możesz wymyślić dobrego pomysłu na logo, istnieją firmy projektowe, które wykonają je stosunkowo niskim kosztem.Projektowanie stron internetowych nie musi być skomplikowane. Niektóre metody są na początku trochę trudne, ale są tutaj porady, których możesz użyć, aby usprawnić sprawy. Powód, dla którego uczysz się projektowania stron internetowych, nie ma znaczenia, te wskazówki pomogą Ci zbudować idealną witrynę.