We współczesnym świecie odległość nie jest powodem do milczenia na temat swojej miłości i poświęcenia. Jeśli chcesz powiedzieć kilka słów bliskiej osobie, właśnie przyszedł czas obdarzyć ją swoją uwagą, nawet jeśli przebywa ona w innym kraju. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest wybór odpowiedniego bukietu. Na naszej stronie znajduje się kilkadziesiąt kompozycji kwiatowych, które są symbolem czystej, jasnej miłości i czułości. Przy zamawianiu bukietu za pomocą Wysyłka kwiatów Wrocław ważne jest, aby kierować się językiem kwiatów. Floryści naszej firmy podpowiedzą ci, które rośliny będą najlepszą opcją w każdym konkretnym przypadku.

Oto symbolika roślin, których płatki mają biały kolor:

·         Białe róże. Zastosowanie tych roślin w bukiecie oznacza, że ​​dawca ma delikatne i wysokie uczucia wobec odbiorcy. Takie kwiaty są uważane za przeciwieństwo bordowych róż, które ucieleśniają pasję i niepohamowane uczucia.

·         Białe lilie. Zastosowanie tych kwiatów w kompozycji podkreśla wielkość i niepowtarzalność tego, dla którego są one przeznaczone. Zazwyczaj bukiety białych lilii są przedstawiane idolom, a także kobietom na wysokim stanowisku.

·         Biała alstremeria. Inna nazwa tych kwiatów to „peruwiańskie lilie”. Zazwyczaj są one prezentowane młodym dziewczętom przez ich wielbicieli, co ma świadczyć o powadze ich zamiarów.

·         Białe gerbery. Floryści zakochały się w tych kwiatach ze względu na ich piękno, ekstrawagancję, które harmonijnie łączą się z prostotą. Pomimo pozornej kompletności bukietu gerbery, wciąż można w nim spostrzec pewną tajemnicę. Zaprezentowanie takich kwiatów swojej tajemnej ukochanej to świetny sposób na wyrażenie swoich wysokich uczuć.

Nie mniej popularne są białe hortensje. Wyróżniają się wielkością kwiatostanów, dlatego floryści chętnie wykorzystują je do tworzenia bukietów ślubnych, podkreślając w ten sposób ich luksus i dodają im objętości. W naszej firmie Wysyłka kwiatów pl każdy klient może zamówić bukiet z dostawą w dowolne miejsce na świecie. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. Aby to zrobić, musisz wpisać dane kontaktowe, wskazać datę dostawy oraz adres. W razie potrzeby kompozycję kwiatową można uzupełnić kartką z miłym komunikatem, słodkim prezentem lub napojami. Podczas wypełniania wniosku należy wskazać tę opcję.