Obecnie zaawansowane technologie stomatologii estetycznej pozwalają nam w dość prosty sposób uzyskać piękny uśmiech na kilka sposobów.

Licówki są zwykle wykonane z ceramiki medycznej i służą do rozwiązywania problemów, takich jak uszkodzone szkliwo, zauważalne szczeliny i krzywe zęby. Licówka jest nakładana z przodu zęba i do złudzenia przypomina naturalne zęby. Oznacza to, że możesz osiągnąć idealny uśmiech pomimo swoich niedoskonałości, ponieważ można wygląd zębów poprawić dzięki tej formie stomatologii estetycznej.

Popraw wygląd swoich zębów za pomocą koron stomatologicznych

Co to są korony cyfrowe lava

Podobnie jak korony, licówki są uzupełnieniami porcelanowymi wykonanymi w laboratorium dentystycznym. Licówki mogą poprawić ogólną estetykę uśmiechu, płynnie wtapiając się w naturalne zęby, z korzyścią dla zmiany koloru, kształtu, kąta lub rozstawienia poszczególnych zębów w jamie ustnej. Korony dentystyczne to nieusuwalne osłonki, które zakrywają cały naturalny ząb. W przypadku uszkodzenia spowodowanego próchnicą lub urazem, korony mogą przywrócić siłę, formę i funkcję, jednocześnie przywracając zębom ich niegdyś zdrową strukturę i piękny wygląd. Istnieje kilka rodzajów koron dentystycznych, w tym najnowocześniejsze korony ceramiczne czy porcelanowe wykonywane metodą cyfrową.

Korony porcelanowe zapewniają naturalny wygląd i są często używane do stomatologicznych zabiegów kosmetycznych. Korony podobnie jak licówki mogą poprawić ogólną estetykę, płynnie wtapiając się w naturalne zęby z korzyścią dla zmiany koloru, kształtu, kąta lub rozstawienia uzębienia. Licówki oraz korony porcelanowe są spersonalizowanymi pokryciami zębów wytwarzanymi w laboratorium stomatologicznym i są indywidualnie wykonywane dla każdego pacjenta. Takie rozwiązania wymagają zeszlifowania zębów do odpowiedniego kształtu, aby idealnie dopasować korony.

Za pomocą koron dentystycznych możemy cieszyć się pięknym, białym uśmiechem, nawet jeśli nasze naturalne zęby nie wyglądają idealnie. Z pewnością korony cyfrowe lava pomogą nam w uzyskaniu wyglądu zębów, o których zawsze marzyliśmy.